Witaj MISTRZU!

To, że tu zaglądasz, świadczy o tym, że szukasz pomocy. Talent i ciężka praca to doskonały początek, ale nikt nie doceni Twojego kunsztu, jeśli Twój sukces odbije się bez echa.

Na szczęście masz nas – fanów sportu i pasjonatów skutecznego marketingu. Naszą misją jest popularyzacja aktywności fizycznej i wszystkiego co z nią związane. Boksujesz, biegasz w maratonach, grasz w tenisa stołowego, a może jesteś akrobatą? Świetnie! Jeśli tylko masz w sobie „to coś”, chętnie przygarniemy Cię pod nasze skrzydła.

W ramach współpracy zadbamy między innymi o:

– obsługę kontraktów reklamowych

– budowanie zasięgów w mediach społecznościowych

– sprawną komunikację z mediami

– pracę nad spójnym wizerunkiem

– organizację eventów oraz innych działań promocyjnych

– kontakty ze sponsorami

Przygotujemy dla Ciebie profesjonalną ofertę sponsorską, jak i opracujemy strategię marketingową, która pozwoli Ci się wyróżnić. Zdobędziemy sponsorów, których produkty nie tylko będą spójne z Twoim wizerunkiem, ale i ułatwią Ci przygotowania do kolejnych, sportowych sukcesów. Pokażemy Ci jak budować relacje z kibicami i jak poszerzać grono fanów, a dzięki zorganizowanym przez nas sportowym eventom, ułatwimy im możliwość spotkania Ciebie w realnym świecie, dzięki czemu Wasza więź będzie jeszcze mocniejsza.

KONTAKT

agencjamarketingusportowego